Avea Taahhüdü Kabul Etmeme Rağmen Faturada İndirim Yapılmadı.

Cemal B. |

Yaklaşık 6 ay önce Avea müşteri hizmetlerinden arandım. 1 yıllık hattımı kapatmama ve taşımanna taahhüdü vermem halinde faturalarım da yüzde 20 indirim yapılacağı söylendi.
Bende kabul ettim ancak 6 aydır hala aynı tutarlarda faturalar geliyor şikayetimi firmaya bildirdim geri dönüş olmadı.
Geride kalan 6 aylık indirimimin faturaya yansıtılmasını istiyorum. Aksi halde hattımı bir başka operatöre taşıyacağım böyle sorumsuzca ve amatörce bir hareket Avea' ya yakışmıyor.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemal B.
  07 Ağustos
  15:49

  Avea ile şubat ayında taahhüdüm bitecek ve Avea ile de işim bitecek başka operatöre geçeceğim.

 • Cemal B.
  07 Temmuz
  12:41

  Telefonda bilgi karmaşası yaparak insanları kandıran Avea yı şubat ta bitecek olan taahhütümden sonra bırakacağım. yazık insanlar güvenip para ödüyorlar  itiraz etmeme rağmen faturam hala yüksek geliyor taahhüt edilen indirim yapılmıyor.

 • 26 Haziran
  15:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Haziran
  14:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş