Avea Sürekli Yüksek Fatura Gönderiyor!

Ahmet Lütfi T. |

Neredeyse 1 yıldır Avea Kartalcell hattı kullanıyorum fakat son 3-4 aydır yüklü fatura geliyor. Geçen aylarda interneti iptal ettirdiğim halde iptal edilmemiş 1000 sms her yöne ibaresi var 1000 sms doldurmadığım halde fazla fatura geliyor paket aşımsız internet ise nedense kota geçiyor.

Bu nedir her ay 58-70 TL neden ödüyorum? Sözde 15 tl'lik tarife kapattıracağım. İnternet paketimin iptal edilmesi lazım internete girmek istemiyorum. Neden bana bu kadar fazla fatura geliyor normalde kapattırdığımızda tamamen iptal olması gerekmiyor mu? Bu şey neden iznim olmadan açılıp bana fahiş fatura geliyor açıklar mısınız?

Etiketler :

İnternet/3G Kota Aşımı Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Lütfi T.
  03 Ocak
  11:07

  Yahu İnternet imi kapatın dedim 120 tl daha fatura gelmiş yeter artık . Bilgi verdiğinizde yok 70 küsür şimdide 120 tl konusma az mesajlaşma az internetimi kapatın dedim yine kapatmadınız siteniz doğru düzgün çalışmıyor tüketici mahkemesine gidiyorum ben artık !

 • 29 Aralık
  14:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet Lütfi T.
  16 Aralık
  15:41

  Üzgünüm Şarjım bitti telefon kapandı.

 • 16 Aralık
  12:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş