Avea Sürekli ve Nedensiz Şekilde Yüksek Fatura Ödüyorum!

Gülizar H. |

Ben uzun süredir Avea müşterisiyim. Hatta çevrem ve ailemde ve taahhütlü telefon aldığımdan beri faturam çok yüksek geliyor. Bunu yaklaşık 6-7 ay önce size sorduğumda mesajlarınız mms olarak gidiyor ondan yüksek dediniz ama ben zaten mms değil mms gönderiyordum. Şimdi tekrardan yüksek gelmeye başladı eğer bu şekilde devam ederse ve bu bana gelen faturaların açıklaması yapılmazsa ve haklıysam ücret iadesi yapılmazsa hattımı değiştireceğim. Gereğinin yapılmasını ve tarafımın bilgilendirilmesini rica ederim.

Etiketler :

SMS Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  12:46

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.04.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Nisan
  09:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş