Avea Sürekli Borç Çıkarıyor!

Reyhan G. |

0551235**** numaralı bir yıl taahhütlü abonesiydim. Avea'dan çok memnun değildim zaten çünkü tarife tutarım 25 olmasına rağmen her ay mutlaka en az 10 TL daha alıyorlardı. En son ekim ayına kadar fazla fazla ödedim fakat ekim ayında gelen fatura tutarı 130 TL civarında idi.

Hemen müşteri temsilcisini aradım bana 25 tl sabit fatura tutarım olduğunu 85 TL'lik internet kullandığımı geri kalan ise sms tutarı olduğunu belirtti ki ben hiç internet kullanmadım o ay ve ben bu tarifeye başlarken hiçbir Avea görevlisi bana hücresel veri açık olunca para gideceğini belirtmedi.

Müşteri temsilcisinden mail adresime ayrıntılı fatura istedim 24 saat içinde gönderilecektir dedi gönderilmedi.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  14:08

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Aralık
  11:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş