Avea Sürekli Arıyorlar!

Elif B. |

Avea tarafından sürekli aranmaktan bıktım. Kaç kez müşteri hizmetlerinden aranmak istemediğimi söylememe rağmen sürekli arıyorlar. Bu nedir? Kurumsallık beni taciz etme hakkını mı veriyor bunlara?

Etiketler :

Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  09:10

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Elif B.
  22 Haziran
  21:16

  Aveaya musteri hizmetlerine daha once her aramalarinda musteri hizmetleri tarafindan hic bi sekilde aranmak istemedigimi defalarca soyledim. Musteri temsilcileri sizin aranmamanizi saglayacak bi hizmetimiz yok cevanini aldim. Komedi ya! Beni rizam olmamasina ragmen surekli aramalariyla taciz etmeye devam ettiler! Ta ki bu siteye simayet yazana kadar. Sitenize cok tesekkurler

 • 19 Haziran
  15:33

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş