12 Nisan 2013

Avea Sürekli Arayarak Rahatsız Ediyor!

Sabahın beşinde mesaj geliyor. Devlet katkı ücretiniz kesilmiştir.Neden sabah 'ın 5'i anlamıyorum, Lütfen kesintiyi mesai saatleri içerisinde yapın. Hastanedeyim 3-4 kere ısrarla aranıyor. Bir daha aramayın demek için arıyorum, Müşteri hizmetlerini telesekreter çıkıyor, müşteri temsilcisi telefonu açmıyor, telefon kapanıyor. müşteri hizmetleri ne ulaşılamıyor.

Lütfen aramayın ve her seferinde 0, 60 kuruş gidiyor. iletişim operatöründeki iletişimsizliği anlamıyorum. Aradığınızda cevap verilmiyorsa abone ya müsait değildir, ya da görüşmek istemiyordur. Neden ısrarla arıyorsunuz? Zaten hastane ortamı stresli, bir de siz durmadan arayarak daha çok geriyorsunuz.

Sibel 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 14.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Sibel12 Nisan 2013

    her türlü talep ve sorularınız için Arayabilirisiniz diyorsunuz,arıyoruz ilgili kişilere ulaşamıyoruz...bugün yine sabah ın 5 inde eşimin telefonuna devlet vergisi tahsil edilmiştir mesajı göndererek uyandırılıyoruz..hala iyileştirme çalışması ,müşteri memnuniyeti sağlanmıyor.ilginizi bekliyoruz..

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön