Avea Süper Üçlü Tarifemi İptal Etmiş!

Barış H. |

Avea'dan 19 TL'ye satın aldığım yıkılan paketimi gayet rahat kullanırken yükleme zamanım geldiği bir gün gene 20 TL yükledim paket otomatik yenilenmedi. Müşteri hizmetlerini aradım ve genel merkezden bir hanım (P. yada P. hanım)manuel yükleme ile sorunu çözeceğini söyledi ve çözdü.

07/10/2013 günü 20 TL yükleme yaptım paketim gene otomatik olarak yenilenmedi. Müşteri hizmetlerini aradım gene ve paketimin otomatik yenilenmediğini söyledim. Bu sefer paketimin iptal olduğunu söylediler. İnceleme istedim hala beni aramadılar.

Şu anda müşteri hizmetleri ile görüşüyorum hala dün bana dönüş yapıldığını söylüyor ama arayan kişinin sesi gelmiyordu. Avea'dan ailecek hiç memnun değiliz.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife İptal Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Kasım
  19:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Ekim
  08:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş