Özer Ö. Teşekkür Mesajı

bundan sonra bir daha da aveanın hizmetini kullanmayacağımdan artık eminim,hat değiştirme sürecine kadar getirdiler teşekkürler.

Avea Süper Fırsat Paketi 23 TL Diyor 25 TL Kesiyor!

Özer Ö. |

Avea'ya geçeli 1 ay dahi olmadı geçerken bile bir sürü sorunla karşılaştım hattım 10 güne anca açıldı şimdi dedim paket yapayım süper fırsat paketi hoşuma gitti gönderdim sms ile geçmek istediğimi.İnternette Avea'nın kendi sitesinde (http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/SuperFirsatPaketiYeni) 23 TL yazan süperfırsat paketi benden 25 TL kesti nasıl oluyor bu iş yine yok efendim şurdan yok burdan kesinti yapıldı yeter artık anlaşılan Aveayı da değiştireceğim nasıl bir iştir bu niye kandırıyorsunuz müşteriyi ?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özer Ö.
  26 Eylül
  10:08

  bundan sonra bir daha da aveanın hizmetini kullanmayacağımdan artık eminim,hat değiştirme sürecine kadar getirdiler teşekkürler.

 • Özer Ö.
  23 Eylül
  16:26

  evet bugün arandı ve öğrendim ki aveaya geçeli 1 ay 3 gün olduğu için 23 TL olan paketi sırf 3 gün yüzünden 25 TL ye kullanıyormuşum ben sırf indirimli olduğu için aveaya geçtim öğrenciyim sonuçta ama böyle bu durumda madem onların yapacağı bir şey yok ( ''efendim sistem böyle'' ) bende paket bitiminde başka firmaya geçeceğim.

 • 23 Eylül
  08:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Eylül
  11:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş