Avea Stabil Olmayan İnternet Bağlantısı!

Adem S. |

10 saniye içinde 5 kez şebeke geçişi yüzünden hiç stabil olmayan internetinizi ne zaman düzeltmeyi düşünüyorsunuz. 2G, 3G h+ arasında geçiş yapa yapa telefon sapıttı. Açacağım sayfa açılana kadar şebeke geçişleri yüzünden neredeyse internet bağlantısı yok gibi, sayfa bazen hiç açılmıyor.

İnat ettim Avea kullanmaya devam ediyorum ama şebeke geçiş muhabbeti cidden bıktırdı. 2015 yılındayız, nasıl bir teknolojiniz var anlaşılması gerçekten güç. Hiçbir şey yapmayacağınızı, hatta bu mesajı bile hiç kimsenin okumayacağını bildiğim halde yine de yazayım dedim.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  13:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Adem S.
  23 Ekim
  10:31

  Şimdilik sorunumla ilgili bir aşama kaydedilmedi ama, ilgilendiler. Teşekkür ederim.

 • 22 Ekim
  10:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş