Avea Spam Aramalar ve Mesajlardan Bıktım!

Murat Y. |

Artık delirme noktasındayım. Numaramı adımı ve soy adımı söyleyerek günde 10-15 defa aranmaktayım. Bazıları telesekreter bazıları operatörler. Yeminle artık küfür ediyorum. Bunları engellemenin bir yolu yok mu? Mesaj kısmına girmiyorum rahat günde 30 defa mesaj geliyor. İnanın numaram eski olmasa yenisini alacağım fakat esnafım ben. 15-20 senelik müşterilerim arıyor.

Buradan Avea yetkililerine sesleniyorum lütfen bu zulme bir son verin. Her arayan numarayı spam olarak reddedilene ekliyorum fakat her seferinden başka numaralardan aranıp mesajlar gelmeye devam ediyor.İnanın çok mağdurum. Mutlaka bir çözümü vardır.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  15:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Nisan
  09:19

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş