Avea Sözünde Durmuyor.

Ayşegül Ç. |

Müşteri hizmetleri ile görüşüp faturasız hatta geçmek istedim ödenmemiş faturamdan dolayı geçemedim ödediğim takdirde geçebileceğim söylendi hesap kesim tarihinden sonraya kalacağı için tam fatura çıkıp çıkmayacağını sorduğumda tam fatura çıkmaz sadece kullandığın kadar çıkar dendi faturayı ödeyip tekrar aradığımda benden tam fatura bedelini ödemem gerektiği ve faturasız hatta geçebilmem için gereken 10 TL ücreti ödemem gerektiği söylendi arama kayıtları çıkarılsın ve gereken yapılsın.

Etiketler :

Fatura Ödeme Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mayıs
  09:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Mayıs
  09:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş