28 Mart 2013

Avea Sözünde Durmuyor!

Avea GSM 8-9 yıldır operatörü kullanıcısıyım bir yıl önce tarife değişikliği talebim için aradığımda geçmek istediğim tarifeye yeni hat alanlar ve faturamız hattan geçenler için uygun fiyat uyguladıklarını mevcut kullanıcıya ise farklı fiyat uyguladıklarını öğrendim buna itiraz edince bana bir yıl taahhüt karşılığında indirimli farklı bir tarife tanımlandı ve bitiminde bunun uzatılacağı bilgisi verildi ancak süresi dolduğunda bu taahhütlerini yerine getirmemekteler.

Bilal 28 Okunma

Cevaplar

  • Bilal 02 Nisan 2013

    Şikayetim ile ilgili Avea'dan geri dönüş yapıldı ancak iddaa ettiğim hususun söz konusu olmadığı bilgisini aldım ancak kendilerinde iki hattımın olduğunu ve diğer hattımın daha önce yaptığım ve sözünü aldığım indirimden faydalandırılırken şuan kullandığım hattın bundan yararlanamayacağı söylenmektedir. Bu tutarsızlığın en azından bir açıklaması olmalı! İlginize Teşekkür ederim umarım bir açıklama yapılır.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön