Avea Sözünde Durmadı!

Adem Ç. |

Daha öncede buradan yazdım bana 5 ay önce yüzde 50 indirim verdiniz faturalar değişmeyince özür dileriz yanlışlık olmuş onu başkasına vermişiz dediniz. Size gelecek faturanızda 7.5 tl indirim yapacağız dediniz indirim uygulanmadı. Geçen ay aradım önümüzdeki ay uygulanacak o dediniz bu ayda geldi Allah aşkına sizin hiç mi doğru söyleme gibi bir erdeminiz yok şu kalite için kaydettiğiniz ses kayıtlarını dinleyin.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  13:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Nisan
  10:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş