Mehmet Y. Teşekkür Mesajı

Şikayetimle ilgili soruna yönelik çözüm üretildi.Umarım faturam gelince göreceğim.Teşekkürler

Avea Sözünde Durmadı.

Mehmet Y. |

Avea müşteri hizmetlerini 23.05.2014 tarihinde aramış olup kullandığım tarifeyle ilgili 1 sene aynı tarifede kalmak kaydıyla yapacakları indirim için taahhüt verdim.İlk görüşmemde %15+6 ay için %10 fatura indirimi yapacaklarını beyan ettiler,bende kabul etti.Fakat Avea'dan gelen mesaj doğrultusunda müşteri hizmetlerini arayınız diyerek,müşteri hizmetlerini aradım.

24.05.2014 tarihinde yine tekrar aradım.%10 fatura indiriminin kampanya süresi dolmuş,ondan dolayı faydalanamıyormuşum.Ya arkadaş hem kendiniz böyle bir teklif sunuyorsunuz hem de taahhütü verdirdikten sonra böyle bir indiriminiz yok diyorsunuz.10 seneyi aşkın Avea müşterisiyim.Bir ayrıcalığını göremedim.Böyle tutarsız çalışma işte!

Etiketler :

Bilgilendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Y.
  30 Mayıs
  12:43

  Şikayetimle ilgili soruna yönelik çözüm üretildi.Umarım faturam gelince göreceğim.Teşekkürler

 • 29 Mayıs
  08:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Mayıs
  12:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş