Avea Sözleşmeye Uymayarak Tarifeye Zam Yaptı!

Umut T. |

Avea müşteri hizmetlerinden aranarak halihazırda faturasız olan hattımın bir kampanyalı tarife ile faturalı aboneliğe dönüştürmeyi önerdiler .Bir yıllık faturalı kalma taahhüdüne mukabil 500 dakika-2000 sms-sınırsız internet paketinin 20 TL sabit ödemeli olacağını söylediler .Bu sözleşmeyi telefon üzerinden onayladım. Fakat bir süre sonra Avea tarifelere zam yaptı.

Böylelikle benim 20 TL üzerinden anlaştığım fatura bedeli zamlı haliyle gelmeye başladı. Arayıp durumu izah etmeme rağmen normal olduğu söylenip yardımcı olunmadı .Ben taahhüt verdiğim için iptal edemiyorum. Aksi taktirde en baştan genel ücretlendirme uygulayarak farkı talep edecekler. Oysa Avea vermiş olduğu taahhüde uymayarak fiyat artırabiliyor.Sözleşmeye uymayan bu operatörü şikayet ediyorum.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  16:17

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Umut T.
  14 Temmuz
  15:16

  arayan soran da yok :)

 • 26 Haziran
  13:17

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş