19 Mart 2013

Avea Sözleşmeye Uygun Fatura Göndermediler!

Avea ttnet mobil ile sözleşmeli. hattımı ttnet e geçirdim. sözleşmeye uygun olarak fatura gönderilmedi. defalarca bağlantı kurmama rağmen bilgilendirilmedim. btk ya başvurdum yine bir sonuç çıkmadı. hattımı iptal ettiler ve kat be kat fazla borç ödemekle karşı karşıyayım. bu yazdığım mailler başvurular hepsi delilimdir.

Avea ne fakslarıma ne aramalarıma ne de btk vasıtasıyla yolladığım mesajlarıma geri dönmedi. neden ben fazla fatura ödemek zorundayım. anlaşma 29. 90 bana her ay 50 60 lira fatura geldi. bir de avukata verilmekle tehdit ediliyorum. ne demek oluyor bu?

Ergun 30 Okunma

Cevaplar

  • Ergun 23 Mart 2013

    ben de attığınız mesajdan hareketle sizi aynı gün içerisinde aradım ama telefonum cevaplanmadı. 22.01.2013 tarihinde 09:15'te aradım yine telefonuma cevap verilmedi. kesinlikle çözüm üretmiyorsunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 21.03.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön