19 Mart 2013

Avea Sözleşmenin Üzerinde Fatura Yolluyor!

Avea hatta 15 şubatta başvurdum 100dk +sınırsız internet paketi. 21/02/2013 sabah 7:30 da hattım açıldı.7:35 de internete girmeden söyledikleri tüm uygulamaları gerçekleştirdim. Hatta onay mesajları halen telefonumda. Ancak firma sözleşme ücreti olan 30TL yerine bana 109TL fatura yolluyor. 7:36 da 80 (14 sn) TLlik internet kullanmışım ki internete girmedim.

O günden beri defalarca Avea yı aradım. Sınırsız internetim varken bana 80 TL internet faturası yolluyorlar.Toplamda 8 kere müşteri hizmetleri ile görüştüm. Sonuç yok. Tüketici olarak 30 TL lik sözleşmem var ve haksız yere 109 TL fatura istiyorlar.Haklarımı sonuna dek arayacağım.

Alper 41 Okunma

Cevaplar

  • Alper 22 Mart 2013

    Verilen detaylı bilgi şudur: Avea-fatura servisinden arıyoruz. Başvurunuz incelendi herhangi bir hata tespit edilmedi. Fatura doğru yani. Ben: Karşılıklı bir sözleşmemiz var sözleşmede yazan bedel 30TL doğru mu? Avea:evet......... Konuşma uzayıp gidiyor. Ben: son sözünüz nedir? Fatura ile ilgili ? Avea: Fatura doğru. Ben . peki haklarımı sonuna dek arayacağım. Verdikleri detaylı bilgi budur. Yaklaşık 16 Avea personeli ile görüşmenin ve sonuç edinememenin dayanılmaz ağırlığını yaşıyorum. Bundan sonra ki aşamam şudur. Avea'ya yazılı başvuracağım. 21 gün içinde cevap vermeleri gerekiyor. Sonra da tüketici hakları hakem heyetine başvuracağım. Hali hazırda yazılı BTK ya iki adet şikayetim de bulunuyor. Her platformda sonuna kadar hakkımı arayacağım. Sözleşmelerde 2 taraf olur. Bu kampanyayı açarak Avea bir taraf imzalayarak bende diğer taraf oldum. Ben uyuyorsam sözleşmeye Avea'da uymak zorunda. Kanunlar çok açıktır.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 19.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön