19 Şubat 2013

Avea Sözleşmenin Bittiğini Haber Vermedi!

28 kasım 2011 tarihinde iş yerimize gelen bir Avea personeli tarafından. Kampanyamız var size özel her yöne ayda 400 dakika ayda sadece 18 tl ye kullanacaksınız denilerek Avea ya geçirildim. Son gelen 2 faturamın 44,5 tl ve 68,5 tl olduğunu gördüğümde durumun neden böyle olduğunu müşteri hizmetlerine sorduğumda geçmiş olduğum tarifenin kampanyasının 12 aylık olduğunu ve 12 ay sonra bittiğini söylediler.

Tarifeye geçirilirken bu şekilde bilgi verilmediğini söylediğimde, sadece sözlü beyan olduğunu müşteriyi mağdur etmemek adına bir şey yapamayacaklarını söylediler. Dakikanın bitişini bile haber veren Avea 12 aylık kampanyanın bittiğini neden haber vermiyor?

İsa 28 Okunma

Cevaplar

  • İsa15 Mart 2013

    Aveanın sistemleri baya karışmış durumda sanırım. kendi cep telefonumdan aramak yerine eşime ait telefondan ulaşıp bilgi vermişler. Eşimin telefonu kendi üzerine kayıtlı. Nasıl bir sistemki bu benim şikayetimi eşimin cep telefonunu bulup haber veriyorlar. Böyle bir sistemi olan avea çözüme yönelik bir şey yapmadığı gibi yüksek faturalardan haksız şekilde mağdur olan müşteriler ve yüksek kazançtan memnuniyet duyan bir avea var. Sormak istiyorum Avea çalışanının sırf prim kazanmak için müşterileri kandırarak aveaya geçirmesinden müşterinin suçu ne. Ve avea neden bir şey yapamıyor bu konuda.(sözlü beyan bir şey yapamayız klasik cevap)

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 23.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön