Avea Sözleşmeli LG G3 Cep Telefonu Aylık Taksit Ödemesi Sorunu!

Mehmet Akif V. |

10.11.2014 tarihinde kullanmış olduğum tarifeme ek aylık 79 TL ödemeli LG G3 cep telefonu aldım. 27.02.2015 tarihinde müşteri hizmetlerini arayarak Avea Prime Mini tarifemden aile tarifesine geçmek istediğimi, geçersem herhangi bir ek ücret veya ceza ödeyip ödemeyeceğimi sordum, müşteri temsilcisi bana herhangi bir ek ücret ve ceza ödemeyeceğimi söyledi bende buna istinaden Avea Prime Mini tarifesinden aile tarifesine geçiş yaptım fakat aile tarifesine geçiş yaptığımdan dolayı LG G3 söyleşmeli cihaz taksitim 79 TL iken 89 TL yapılmış ve bu bana detaylı ve ısrarlı sorularıma rağmen söylenmedi. Söylenmediği için 89 TL olarak değiştirilen LG G3 taksitim tekrar 79 TL olsun.

Etiketler :

Fatura Ödeme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  14:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Haziran
  11:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş