Avea Sözleşme Sonu Fazladan Fatura Çıkardı!

Mesut D. |

10.06.2014 tarihinde bitecek olan 12 aylık sözleşmemin tüm faturalarını ödememe rağmen 07.06.2014 Avea hattımı iptal için başvurduğumda (o gün sim kartımı telefonumdan çıkardım) ödemem gereken bir fatura daha çıkardı ve bunda ısrar edip durmakta. Yani daha başlamayan 13. ayın faturasını istemekteler. Sebep sorduğumda da son bir aylık kullanımdan bahsedip durmaktalar. Bahsettikleri son bir ay da 12. ay ve o fatura da ödendi!

İrtibat telefonum : 0545 748 ****

Etiketler :

Abonelik İptal Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  14:46

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mesut D.
  12 Haziran
  12:55

  İncelemelerin sonucunu ben önce söyleyeyim: benden hala sözleşmenin son ayından hemen sonraki daha başlamadan ayın faturasını istemekte ısrarcılar. Neden olarak da ; hat iptali için fatura kesim tarihinden 1 hafta önce değil de 3 gün önce başvurmam! İşlemlerin ne kadar süreceği beni ilgilendirir mi?!.. Ben kesim tarihinden önce başvurdum! Bana 5 gün sonra, bugün dönüş yapıyorlar iptal onayı için!

 • 10 Haziran
  12:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş