Avea Sözleşme İptaline Rağmen Fatura Gönderiyor!

Mehtap Ö. |

Firmanızın TURKUAZ GSM den (Sayın G. Ü. VE H. Ş. ) 2012 yıl sonunda şirketimizi ziyarete gelmişlerdir. Bu ziyaretleri sonucunda bizim hal hazırda üyesi olduğumuz telefon şirketinden daha iyi hizmet ve servis vereceklerini belirtmişlerdir. Ve personelinizle bir iki ay gibi bir deneme süresi yapacağımızı memnun kalmadığımız takdirde tekrar ayrılacağımız konusunda anlaşmaya vardık. Bu deneme süresinin sonucunda AVEA dan hiç memnun kalmadık şebeke sorunu hatlar da kesintiler gibi birçok sorunla karşılaştık ve sayın yetkililerle de karşılıklı olarak yapmış olduğumuz sözleşmeleri iptal ettik. Ancak hala her ay tarafımıza borç faturası gelmektedir.

Etiketler :

Abonelik İptal Fatura Gönderimi Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  10:59

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Mayıs
  10:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş