Avea Sözleşme Dışında Haksız Para Talep Ediyor!

Birol Ö. |

Avea nın 991268**** nolu kurumsal müşterisiyim. Hatlarımız 17 Nisan da Turkcell e taşımak istedim ve Avea Müşteri hizmetlerini arayarak bugün hatlarımı Turkcell e taşırsam bana ne kadar ceza yansıtılacağını sordum. Onlarda bana hesaplayıp bilgi vereceklerini söylediler daha sonra tekrar aradım ve 214 TL bir ceza yansıyacağını söylediler. Bende hatlarımı Turkcell e taşıdım Avea dan yansıyan ceza 461 TL + KDV(%18) + ÖİV(%25) şeklinde oldu. Müşteri hizmetlerini arayıp itirazımı belirttim. Eğer düzeltme yapılmazsa Faturayı İhtarname ile iade edeceğim.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Birol Ö.
  15 Temmuz
  20:13

  Avea dan çok memnundum sadece bazı noktalarda hat kopması dışında Türkiye nin en iyi operatörü diye geçinen şirketten kesinlikle hiçbir kalite farkı yok. Şirketimde iyi çekmemesi ve bu sorunun 2 senedir düzeltilememsi nedeniyle değiştirmek zorunda kaldım.

 • 12 Haziran
  12:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Mayıs
  12:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş