Avea Sözde Büyük Firma!

Burhan Ö. |

Yıllardır Avea kullanmaktayım, Avea işine geldiğinde sürekli arayıp gereksiz bilgiler verir fakat hattımın indiriminin bittiğini taahhütünün bittiğini arayıp söylemezler. Bu ay her iki Avea hattımın faturası çok yüksek geldi, aradım hiçbir şekilde yardımcı olmadılar.

Hep tanıdıklarına işine gelen kullanıcılara indirim sağlıyorlar. Gerçi Avea'da haklı nasıl olsa ödemelerimi zamanında yapıyorum ya bu onun karşılığı olmalı ama yarın her iki hattımı ve ailemde Avea kullananların hatlarını iptal ettireyim de bakalım sözde büyük GSM firmasını.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  16:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Burhan Ö.
  09 Nisan
  15:06

  Benimle iletişime gectiler ama sirf göz boyamak. büyük marka olmalarina da inanmiyorum tek çözüm hatlari iptal etmek. 8 yildir aveadayim ve artık yeter!

 • Burhan Ö.
  09 Nisan
  15:04

  Benimle iletişime gectiler ama sirf göz boyamak, hani büyük markayiz diyorlar ya alakasi yok tek çözüm var o da hatlari iptal etmek

 • 09 Nisan
  09:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş