Avea Söz Verdiği İadeyi Yapmadı.

Onur Ö. |

2010 yılında taahhüt ile aldığım Blackberry telefonun internetini 2 yıl boyunca düzgün kullanmadım ama her ay faturamı gününde yatırdım. Konuyla ilgili defalarca Avea'yı aramama rağmen telefona reset atalım internet programını yükleyelim derken 2 yılı bitirdiler.

İnternetim çalışmıyor diyerek her gün Avea çağrı merkezini de arayamazdım. Bıktım ve yılgınlık geldi. Taahhüt bitiminde aradığımda 360 tl olan internet ücretinin yarısını kullanım yapmadığım için iade edeceklerini söylediler. Daha sonradan tabi bu iadeyi de yapmadılar. Söz verilen bu iadenin yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Ö.
  15 Temmuz
  11:58

  incelemeleriniz ne zaman biter acaba sayın avea.


  syg

 • 02 Şubat
  13:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.01.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Ocak
  09:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş