19 Temmuz 2013

Avea Sorunun Acilen Çözümünü İstiyorum!

Avea Yıkılan Paket üyeliğimi iptal etmediğim halde benden 23 TL tahsil edildi. Halbuki fiyat değişikliği sadece yeni kayıt olacak müşteriler için geçerli olacağı "Yıkılan Paketin fiyatı, 10 Mayıs itibariyle pakete kayıt olacak müşteriler için 23 TL, 10 Mayıs 2013 öncesinde pakete kayıt olan müşteriler için ise 19 TL'dir." şeklinde tarife detayında belirtilmiş.

Buna göre fazladan hesabımdan düşen paranın iadesini talep etmeme rağmen işlem yapmak yerine "müşteri hizmetlerinden 17.07.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılmış, fakat ulaşılamamıştır." şeklinde bir mail gönderilmiş. Müsait olmadığım zaman bana ulaşılmaya çalışılmasını değil sorunun acilen çözülmesini istiyorum.

Mustafa 23 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Ekim 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 24.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa24 Temmuz 2013

  "Yıkılan Paket’in fiyatı, 10 Mayıs itibariyle pakete kayıt olacak müşteriler için 23 TL, 10 Mayıs 2013 öncesinde pakete kayıt olan müşteriler için ise 19 TL’dir." ifadesinden ne anlıyorsunuz? Eskiden pakete kayıtlı müşterilerin 19TL'den fiyatlanmaya devamı değil mi? Müşteri hizmetleri 1 yıldır paket üyesi olduğumu teyit etmesine rağmen 19TL yerine benden haksız olarak 2 aydır 23TL alınıyor ve müşteri hizmetleri görevlisi iade yapılmayacağını bildiriyor ayrıca sözlü bildirimini yazılı yapamayacağını söylüyor. Şikayetçiyim!

 • Mustafa23 Temmuz 2013

  Çözüme yönelik bir cevap verilmemiş. Müşteri hizmetlerinin ücretli hattının reklamı yapılmış.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Temmuz 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön