05 Aralık 2014

Avea Sorunumu Gidermiyor.

Daha önce de çekim kalitesinin düşüklüğü nedeniyle şikayet ettiğim Avea'yı kısa bir süre önce başka bir sebepten dolayı aramış ve şikayetimi dile getirmiş bulunuyorum. Ama bunlar başka bir şikayetin konusu oldu şuanda.

Her şikayetim sonrasında irtibat numaramdan tarafıma ulaşılamadığı mesajını aldım. Soruyorum bir operatör kendi abonesine nasıl ulaşamaz ve telefonum hep açık ve ulaşılabilir olmasına rağmen. Sadece bir keremi aranıyorum. Şimdi kesin bu şikayet sonrası da aynı mesaj gelecek.

Barış 1.987 Okunma

Cevaplar

  • Barış 06 Ocak 2015

    Çözümü olmamış hatta geri dönüş bile yapılmamış bir şikayetin ne denli doğru olduğunu kanıtlayan bir şikayet karşınızdaki...

  • Barış 26 Aralık 2014

    Şilayetimin üzerinden neredeyse 1 ay geçecek hala ne arayan ne soran var. Ayrica bu yaziyida cepvtelefinundan yaziyirum güç bela çünkü AVEA'nın çektiği bir yerden geçelim diye otobusun ilerlemesini bekliyorum..

  • Barış 08 Aralık 2014

    ŞikayEt çözümlenmeden hatta şikayete cevap bile verilmemişken şikayetvar sitesinin çözümle ilgili değerlendirme formu diye tarafima mail atilmasida inanilmaz tuhaf. Buyuk ihtimal sitenin otomatik attigi bir mail. Ama sikayetvar sitesi cevaplanmamis sikayetleri degerlendirme maili atmamali. SİKAYET İLE İLGİLİ OLARAKSA cevap verilmemis ve cozulmemis bir sikayeti nasil degerlendirebilirim. Tabi ki firmanin ve sikayetvar sitesinin etkisizligi olarak degerlendiriyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön