Avea Sorunumu Gidermiyor.

Erol K. |

0532 460 *** no'lu Avea faturalı hat sahibiyim. Yaklaşık 2 ay evvel faturanız 350 TL'dir mesajı geldi ve hattım direkt aramalara kapatıldı. Müşteri hizmetlerini aradığımda faturamın 740 TL olduğunu söylediler. Sebebinin 1700 küsür boş mesajın gönderilmiş olması imiş. Defalarca aradığım halde bir yardım göremediğim gibi istediğim halde eve fatura dökümanımda gönderilmedi. Ayrıca taksitlendirme yapabiliriz denip hala dönüş yapmalarını bekliyorum. Sürekli Avea bayilerine gidip ne yapabilirim? diye soruyorum. En son bir çalışan " SMS paketiniz varmış gibi gösterilip sorunu çözebilirler" dedi. Bir yardım bekliyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi SMS Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  11:49

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Erol K.
  02 Şubat
  11:44

  Hala bir yardm göremedim. Dönüş ve indirim yapılmasını bekliyorum.

 • 27 Ocak
  16:11

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş