Avea Sorunumu Çözmedi!

Adnan A. |

0 535 926 **** nolu hattın kullanıcısıyım. Numaramı Turkcell den Avea ya yeni taşıdım. Telefon görüşmem bittikten sonra telefon ekranında mesaj gönderiliyor diye yazıyor ve bu şekilde telefonu dakikalarca kilitliyor. Avea bayisine gittim sorunun sim kartından kaynaklandığı söylediler ve müşteri hizmetlerine yönlendirdiler. Müşteri hizmetlerini aradım bana 24 saat içinde sorunu çözeceklerini söylediler ama hala çözülmedi. hattımı doğru dürüst kullanamıyorum Avea ya geçtiğime pişman oldum. Sorunumun biran önce giderilmesini istiyorum aksi takdirde hattımı iptal ettireceğim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Mayıs
  16:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Mayıs
  12:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş