Avea Sorunu Çözmüş Gibi Davranıyor!

Fuat T. |

Var olan sorum hala Avea tarafından çözüme ulaşmadı ama hala çözüme ulaşmış gibi davranıp şikayetime cevaplandı diye mesaj atmışlar.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  21:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Fuat T.
  15 Ekim
  21:59

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri\'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz..tüm bunların hepsi yalan.ne zaman avea müşteri hizmetlerini arasam bu konuda bişey yapamıyacaklarını söyleyip kapatıyorlar.avea bayisi ile görüşmem gerektiğini söylüyor...

 • 12 Ekim
  15:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş