09 Aralık 2013

Avea Sorunları Çözemiyor!

Daha öncede yazdığım halde hala çözüme kavuşamayan sorunum, yanlış yatırılan fatura parasının tarafıma iadesi. Avea acaba alacağı olsa o zamanda böyle ağır davranır , kırk sefer faks ister miydi? Yoksa bir telefon numarası ile tahsil etmek ister , üstelik alacağını faizlendirmez miydi? Aynı titizliği bize de gösterseler ya.

Müşteri hizmetlerinde çalışan arkadaşlarda sağolsun konuya çok vakıflar ki iki aydır bir türlü çözemiyorlar sorunu bravo. Konuyla kim ilgileniyorsa o arasa da ne yapacaksak yapsak bari ayıp yaa kaç gündür telefon ede ede o parayı zaten harcadım.

Ayhan 60 Okunma

Cevaplar

 • Ayhan 30 Aralık 2013

  sevgili avea, 13 aralıkta arayıp bana ulaşamadığınızı yazmışınız. ben daha sonra aradım ve size ulaştım konu inceleniyor dediniz. ama nasıl bir konuysa incelenemedi birtürlü.sonuç basit paramı hesabıma yatırın kardeşim ne inceleniyor anlamadım .sanki kırk klasör dosya varda elinizde sorunu çözemiyorsunuz.bu ne saçma iş birtürlü anlayamadım.ÇÖZÜM İSTİYORUUUUMMMM.

 • Ayhan 30 Aralık 2013

  hala sorunu çözemediler. hala bağlantıya geçecekler hayırlısı

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Aralık 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 13.12.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön