Avea Sorun Çözmeme!

Burcu G. |

Telefonuma ön ödeme talep ediliyor gerekçesiyle mesaj geldi ve hattım kapatıldı. Ertesi gün müşteri temsilcisiyle yapılan görüşmede, hat sahibi olmadığım için bilgi verilemeyeceği söylendi. Hat sahibiyle yapılan görüşme sonucu ise fatura borcum olmadığı ve güvenlik sebebiyle kapatıldığı söylendi.

Daha sonra müşteri hizmetleri tarafından yapılan aramada güvenlik bilgileri teyit edildiği söylendi. 2 gün boyunca hiçbir şekilde sebebini bilmeden arama yapamadım ve hala net bir açıklama yok. Hat sahibi olmadan bilgi verilmiyorsa, ödeme alırken veya paket satın alırken neden sorgulanmıyor? Müşteri hizmetleri 7/24 aktif deniyor, saat 21.00 de arıyorum telefona bakan yok.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  15:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Burcu G.
  10 Ekim
  17:56

  2 günlük mağduriyet ve hattı aktif olarak kullanan biri olarak bilgilendirme eksikliğinin izahı yapılamasa da, uygulama hakkında bilgi verilmiştir.

 • 10 Ekim
  17:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş