28 Kasım 2014

Avea Sorumsuzluğun Doruğunda!

Avea müşterilerin izni olmadan ücretli veya ücretsiz servislere abone ederek haksız kazanç sağlıyor veya sağlatıyor. Üstelik bunun için müşteri hizmetlerine ücret karşılığı ulaşılabildiğinde müşteriye bu durumun çözülmesi konusunda hiçbir yardımda bulunmamakla birlikte durumun açıklaması yönünde işlem yapmaktan ve bilgi vermekten bile kaçındığını bildirmek istiyorum. Finansal işlerin bile paralel yürütüldüğü GSM hizmetinde yapılan kural tanımaz işlemler ve dayatmalar çok şaşırtıcı.
Konuyla ilgili tüm bilgileri paylaşmaya hazırım. Resmi işlemlerde de bulunacağım.

Zübeyir 246 Okunma

Cevaplar

  • Zübeyir 26 Ocak 2015

    Devletin GSM firmalarındaki başı boşluğa dur demesini ve gerekli denetim ve cezaları uygulamasını dilerim. Sistemin işleyişine bakınca pek umudum olmasa da.

  • Zübeyir 03 Aralık 2014

    Avea sikayetvar.com da dahil kimseyi muhatap almıyor. GSM firmalarının sorumlulukları kanunlarla koyu bir şekilde çizilmeli, danatimler ağır olmalı ve hemen hemen bir çok konuda bilgi güvenliğimizin elinde bulunduran firmaların bu konuda müşteri odaklı ve koruyucu olması çok önemlidir. Bu konuda ilk değilim ama son olabilirim. Gerekli ilginin gösterileceğine inanmak istoyurm. Ayrıca bu konuda hile ile rant sağlayanlarında cezalandırılması gerektiğine inanıyorum. Ekmek çalan insanlar hapishanelere girebilirken insanları büyük firmalarla birlikte organize bir şekilde soyan insanların yaptıklarının yanlarına kalmamasını diliyorum.

  • Zübeyir 03 Aralık 2014

    Avea müşteri hizmetlerini arayarak veya diğer hiç bir yoldan iletişim kurmayan, teknik sorunlarını bile kabul etmeyen bir firma. Şikayet var aracılığı ile yaptığım şikayete de kayıtsız kaldılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön