Avea Sorumsuzca Davranıyor.

Ufuk C. |

Yaklaşık iki yıldır Avea kullanıyorum faturalarımı itina ile ödüyorum fakat bizim işimiz düştüğünde yardımcı olamıyorlar, ben 1 ay sonra vatani görevim için askere gideceğim ve bende faturamı geldikten sonra ödemek istiyorum fakat benden yüksek miktarda para istediler.

Zaten asgari ücretle çalışıyorum, nasıl ödeyelim bu parayı,hesabı dondurma gibi bir işlem yapmıyorlar, ben şuan mağdur durumdayım aileme de ödetmek istemiyorum. Avea beni bu durumda mağdur etmiştir.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  16:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Temmuz
  12:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş