Avea Son Ödeyeceğim Bedeli Tarafıma Tebliğ Etmediler!

Yasin K. |

Daha önce Avea operatörünü kullanıyordum.Hizmetlerinden memnun kalmadığım için başka operatöre geçtim.Son faturamın incelenmesi konusunda şikayet bildirdim.Firma faturamı inceledi ve hata yapıldığını ve hatayı düzelteceklerini bildirdiler.Bende bir tüketici olarak faturamın düzeltilmiş halini tarafıma göndermelerini belirttim ve mail adresime gönderebileceklerini belirttiler.

Fakat 4 aydır bana hiç bir bilgi maili gelmedi.Firma tarafından da hatalı olduğunu kabul ettikleri eski faturamın bedelinin icra yoluyla tahsili konusunda yasal işlem yaptıklarını belirtir bilgilendirme yazısı tarafıma ulaştı.Müşteri hizmetlerine bu konuyu belirttiğimde icra yazısını önemsememi belirtti fakat güvenmiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin K.
  18 Haziran
  12:03

  TALEP ETTİĞİM BİLGİ TARAFIMA GÖNDERİLMEDİ

 • 18 Haziran
  10:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Mayıs
  13:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş