Avea Sofraklub Üyelik Ücretlendirmesi!.

Ahmet K. |

Eşim facebook'dan yemek rarifi bakarken yemek tarifi için bir linke tıklamış ve bir sayfa açılmış. Sonra telefona bir mesaj geldi 7 günlük 14 TL üyelik ücreti kesilmiş üyeliğiniz yapılmıştır. İptal için iptal 229 yazıp 6662 ye gönderin diye iptal etmek mümkün değil sonrada Avea'dan mesaj geldi.

Mobil ödemeniz yapılmıştır diye iznimiz olmadan böyle bir işlem gerçekleştirdiler. Avea'yı aradık ücretin kesileceğini iptal edilemeyeceğini söylediler internetten araştırdım bu konuda bir sürü mağdur var ve Avea hiçbir şey yapamayacağını söylüyor.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ekim
  11:13

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Ekim
  16:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş