Avea Sofraklub Üyelik İptali!

Fadime P. |

15Ekim tarihinde Facebook üzerinden tıklamış olduğum Sofraklub servisine 14 TL abonelik ücreti Avea faturama yansıtıldı ve 22 Ekim'de yenileneceği mesajı geldi. İptali için Avea müşteri hizmetleri ile görüşme yaptım, bir şey yapamayacaklarını mesajdaki numarayı aramamızı söylediler, o müşteri hizmetleri hiçbir şekilde cevap vermiyor. Faturama yansıtılan ücretin iptal edilerek alınan 14 TL ücretin tarafıma iadesi ve üyeliğin devam etmemesi için Avea tarafından takip edilmesi ve tedbir alınmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ekim
  14:32

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Ekim
  13:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş