Avea SMS'ten Haksız Kazanç!

Ali S. |

Taahhütlü paketime dahil bedava olan sms hakkıma dair her ay yenileme mesajı gelmekte idi.
Sözlü yazılı kimlik teyiti yapılmadan sms paketim iptal edilmiş. Her ay gönderdikleri yenileme mesajlarını artık göndermez oldular. Bilgilendirme yapmadılar. Bu sayede verdikleri bedava sms'leri iptal ettirerek haksız kazanç yolunu tercih ediyorlar. İtirazımda iptal mesajım için çağrı çalışanı ve yetkilisi farklı tarihler veriyor(Yani meçhul). Kendilerine de 1 haftada ulaşabildim.

Paket-Taahhüt dahilindekilere dair bildirim mesajlarının gelmemesi hatta tüm satış mesajlarının gelmemesini söyledim, yapmadılar. "Böyle uygulamaları yokmuş". İstediğimizi yaparız diyorlar : /
Sözleşmemi istedim, gönderemiyorlar

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme İstenmeyen Reklam Mesajları Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ekim
  13:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ali S.
  10 Ekim
  15:56

  Standart mesajları bırakmanızı, müşterilerinize gerçekten duyduğunuzu ifade eden mesajları öneriyorum
  Saygılarımla,

 • Ali S.
  10 Ekim
  15:06

  Dönüşünüzü ve çözümünüzü bekliyorum. Konuyla ilgili hukuki sürecide başlatacağımı, en üst düzey yöneticilerinize kadar ulaşmaya çalışacağımı belirtmek isterim.
  Saygılarımla,

 • 10 Ekim
  12:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş