Avea SMS'lerin MMS Olarak Ücretlendirilmesi!

Mehmet M. |

Paketime tanımlı 1000 sms'e güvenerek bayramda yaklaşık 200 tane kısa bayram mesajı attım. 1 saat sonra Avea'dan bana cihazınızın özelliklerinden dolayı sms'ler mms olarak gönderilebilmektedir bunu önlemek için web sitemizi ziyaret edin denildi. Siteye girdik ama belli ki herkes mağdur site açılmıyor. Avea'nın sms olarak gittiğini bildiği halde mms olarak ücretlendirileceğini önceden duyuracağına yolladığım sms'lerin ücretsiz 1000 sms hakkımdan düşülmesini istiyorum.

Etiketler :

SMS Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet M.
  10 Ekim
  16:24

  sms lerin cihazım yüzünden mms olarak ödetileceğini söyledi. :(

 • 08 Ekim
  12:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Ekim
  10:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş