Avea SMS'lerim Boşa Gidiyor!

Batuhan İ. |

3 gün önce telefonumu değiştirdim 25 tl'lik kontör attırdım. Annemin telefonundan ondan sonra dakika sms paketi yaptım. 2 gün sonra mesaj yolluyorum gitmiyor 9333'ü arıyorum bakiye yok diyor. Neyse 3 lira daha attım haftalık sms yapıyım diye neyse yaptım yine bugün mesajlar gitmemeye başladı. Sms merkez no'sunun doğru olduğunu biliyorum telefonu kapatıp açıyorum olmuyor. Müşteri Hizmetleri'ni aramakta illaki paralıdır. Bu ne böyle Avea?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Ücreti SMS Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  13:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.02.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Şubat
  10:14

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş