Avea SMS Ücreti!

Hüseyin P. |

Avea hat sahibiyim. Bugün akşam 1'er dakika ara ile 2 mesaj geldi. Mesajda 3.2 tl ücret kesildi. Burçlar ile ilgili abuk subuk mesaj hemen müşteri hizmetlerini aradığım da bana söylenen siz talep etmişsiniz ama ben adım gibi biliyorum ki böyle bir talebim olmadı.

Anlayacağınız üç kuruş ucuz tarife diye geciş yapıyoruz diğer taraftan almak istediklerini alıyorlar. Bu ne ticari ahlaka sığar ne de kurumsallığa.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel SMS Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin P.
  03 Ekim
  23:19

  avea asla taahüt bitsin aveada biter benim için

 • 03 Ekim
  10:32

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.09.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Eylül
  12:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş