Avea Sms Paketimi Tek Taraflı İptal Etmiş!

Şeyda A. |

Yıllardır Avea müşterisiyiz ailecek. Fakat bu sene mağdur olduğum kadar hiç olmamıştım. Aralık ayında Avea sitesinde gezinirken 5000 sms paketini gördüm. Sms paketi sürem dolduğu mesajı gelince onu iptal edip bu 5000 smslik paketi denemek istedim fakat bana uygun değilmiş olmadı. Arasından 5 ya da 10 dk geçmeden eski paketimi tekrar aldım. Kullandım. ne ocak ayında ne de aralık ayında herhangi bir sorun oluşmadı. Hatta ocak ayında da bu ayda da paketiniz güncellendi mesajı geldi. Fakat 372 lira fatura geldi. Müşteri hizmetleri incelemeden sonra sorun yok diye mesaj gönderdi. Avea müşterilerini mağdur etmeye devam ediyor ve birçok insanı bu yüzden kaybediyor. Hatalı borcumun düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  09:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Şeyda A.
  13 Mart
  21:25

  avea müşteri hizmetlerinin yaptığı açıklamaya göre aralık ayında iptal edip tekrar alamıyormuşum sms paketi. ocak ayında 30 küsür gibi cüzi bir miktar geldi faturam bunun açıklaması da aralık ayı faturası ödendiği için indirimli gelmiş. peki benim anlamadığım ben aralıktan sonra sms paketimi iptal etmedim ve üstelik aralık ayı içinde bana sms paketinizi kullanabilirsiniz+100mms hediye gibi mesaj geldi. bu nasıl bir çelişki. sistemden mesaj görünmüyor diyorsunuz ben de bana mesaj geldi diyorum. suçlu duruma ben düşüyorum. ben de sizin o mesajı görmediğinize inanmıyorum. bu mağduriyet haksız mağduriyet

 • 11 Mart
  12:19

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş