Avea SMS Gönderme Başarısız!

Yunus Emre B. |

Hattımda yüklü TL ve SMS Paketi olduğu halde SMS gönderme başarısız diyor. Bu sorunla ilk defa karşılaşıyorum günlerdir çözüm bulamadım. Müşteri hizmetleri de doğru düzgün çalışmıyor ki zaten müşteri hizmetlerine bağlanmakta ayrı bir sorun. Avea demek sorun demek. Galiba operatör değiştireceğim.

Etiketler :

Erişim SMS Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ağustos
  11:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.04.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Temmuz
  12:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş