Avea Sizin Onayınızı Almadan 3. Şahıslara Hattınızdan Ödeme Yapıyor.

Serdar A. |

Avea benim onayım olmadan video izle diye Avea'ya ait olmayan servise ödeme yapıyor. Benim anladığım 3. bir şirket Avea'ya gelip sadece telefon numarasını vererek (hiçbir onay olmadan) kullanıcıdan ücret tahsil edebilmesidir. Avea o kadar güvensiz bir hat. Müşteri temsilcileriyle yaptığım görüşmelerde sadece siteye girmek bile (siteye girdiğim yok) onay olarak sayılıyormuş. Bu şekilde ücret tahsil edilebiliyormuş. Anlaşılacağı gibi Avea benden 3. şahıs şirketleri için ödeme alırken onay alması gerekiyor. Bu bir tür dolandırıcılıktır ve Avea buna ortak oluyor.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar A.
  12 Ekim
  15:51

  Bana ulaşan kimse olmadı

 • 12 Ekim
  15:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Ekim
  10:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş