Avea Sistem Hatası Mağdur Etti!

Mesut A. |

Sahur paketimden gitmesi gerekirken mevcut internet paketimden giderek mb ve liralarım bitti. Konuyla ilgili 2 kez müşteri hizmetlerine bildiri bıraktım bir yanlışın olmadığı söylendi ve saat 00 23'te bu mb'ların kullanıldığı söylendi mb'larımın ve liralarımın bitti bilgisi bana 5 47 de geldi. Ben tam da yüksek mb'lık işlem yaptığım sırada üstelik sahur paketime baktığımda 2 mb kullanıldığını gördüm devam eden 12 saatlik süreçte ve daha sonra da tekrar tekrar takip ettim hakkımın geri verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Temmuz
  12:10

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mesut A.
  19 Temmuz
  15:38

  Ben artık inceleme başlatılmasından bıktım 2 kez başladı zatn aynı yere 800 kere de baksanız aynı şeyi göreceksiniz fakat benim problemim hala devam ediyor dün gece 2den sonra internette takıldım mevcut paketimden gitti ve sahur paketimden 0.01 mb gitti sadece eğer bu seferde çözüme ulaşılmazsa hattımı başka bi operatöre taşıyacağım bu durumdan sıkıldım

 • 19 Temmuz
  15:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş