11 Eylül 2013

Avea Şirketimizde Çekmiyor!

Ankara'nın merkezi Kızılay'daki şirketimiz içerisinde telefonlarımız çekmiyor. Avea müşteri hizmetleri ise başvurumuzu dikkate almasına rağmen sonrasında hiçbir gelişme olmuyor. 10'un üzerinde şirket çalışanının yanı sıra, şirketimize gelen tüm müşterimiz bu durumdan şikayetçi. Çift taşıyıcılı internet nidalarından önce kapsama alanı problemini çözmenizi öneririm.

Ahmet 78 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet 26 Eylül 2013

  Dalga mı geçiyorsunuz? Hatalı dediğiniz irtibat numarama Sms gönderdiğinizi söylüyorsunuz. Ayrıca irtibat numaram da müşteri hizmetleri aradığım numaradır. Anlamakta sıkıntı çekiliyor sanırım. Telefon ÇEKMİYOR ki bana ULAŞABİLESİNİZ. 10 kişi yüz kere yer bildirdik. Ankara, Kızılay, Kocatepe Kültür Merkezi içerisinde AVEA ÇEKMİYOR. Bana ulaşmanıza GEREK YOK. Size gerekli ADRESİ VERİYORUZ zaten. Sorunu gidermeniz yeterli. Benimle sohbet mi etmek istiyorsunuz da arıyorsunuz?

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 14.09.2013 tarihinde aranmış, ancak irtibat numaralarının hatalı olması nedeniyle kendisine ulaşılamamıştır. Tarafımıza geçerli bir irtibat numarası iletebileceği ya da Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceği yönünde müşterimize SMS gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet 15 Eylül 2013

  Çözüm için atılan en ufak bir adım bile yok.

 • Ahmet 12 Eylül 2013

  Mesajımda yazmıştım. Ancak arayın diyorsunuz sonrasında hiçbir gelişme olmuyor. Elli tane inceleme başlatıldı şirket çalışanları tarafından. Hala 500'ü arayın diyorsunuz. Aveada imzam sesimde saklı demekten bıktırdınız bizi. İlgilenilmeyecekse kesin bir bilgi verin de operatör değiştirelim. 48 saat içinde diyorsunuz her seferinde 15 gün oldu.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön