Avea Sinyal Seviyesi, Servis Kalitesi.

Ahmet Gencer O. |

İzmir, Menemen villakent mahallesinde oturuyoruz, bulunduğumuz bölgede Avea'nın hem sinyal seviyesi çok düşük hem de servis kalitesi çok kötü. Aslında kötü olan yalnızca teknik koşullar değil, diğer yandan GSM operatörleri istatistikler yoluyla sorunları takip ederler, görüşmeniz sırasında oluşan tüm sorunları otomatik olarak sayan sistemleri vardır ve kaliteli hizmet vermek isteyen firmalar bu sorunların yaşandığı bölgelerde müşteri şikayetine yer bırakmadan kendileri önlem alırlar ama bir şartla; "müşterisini önemseyen ve ona değer veren şirketler" bunu yapar.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Gencer O.
  05 Ağustos
  16:10

  Yukaridaki yanitlar son derece yuzeysel, konu hakkında bilgi vermeyen bilgilerdir. Musterinin kendisine bilgi vermek bir anlam ifade etmez, verilen bilginin niteligi onemlidir. Bu yanitta gorulmek istenen bilgi "sorun cozuldu-şikayet giderildi" bilgiidir. Oysa ki ne sorun cozuldu ne de şikayet giderildi, yalnizca kısa bir sure iyilestirici faaliyetlerde bulunuldu ardindan sorun çok daha kotu bir hal aldi. Bu firmaya taahhüt vermemis olsam bir gün bile tahammul etmezdim, benim su anki sorunum bu firmanın aboneliginden nasıl kurtulabilirim, ne haklarım var ve bunlari nasıl kullanabilirim?

 • 11 Nisan
  16:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Nisan
  14:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş