Avea Sinyal Kaybı Var!

Burak K. |

Konuya istinaden 3 yıllık operatörümü bırakıp geçtiğim Avea operatöründen (Bolu - Beşkavaklar) semtinde bulunmama rağmen şehrin göbeğinde ikamet ettiğim evimin sularında ve mahalle genelinde sinyal eksikliği ve çekim problemi yaşıyorum. Kalitesiz bir iletişime maruz kaldığım bu durumdan mağdur olduğumu bildirmek isterim. Şehrin merkezinde kolay ve sorunsuz bir iletişim en doğal hakkım olduğunu düşünüyorum Avea firma yetkililerinin konuya hassasiyet gösterecekleri kanaatindeyim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Haziran
  11:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Haziran
  09:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş