Avea Sınırsız İnternet Paketine Rağmen Fatura Gönderdi!

Gökhan E. |

** dan Avea ya geçtim hattıma sınırsız internet paketi tanımlattım.onay mesajı geldi arkasından da 150 tllik fatura geldi.normalde 50 tl gelmesi gerektiği için müşteri hizmetlerini aradım ama internet onayı gelmesine rağmen daha onaylanmadan kullanmısınız diye 100 tl ek ücret ödedim.

Sanırım Aveanın hoş geldin faturasıydı..bu durum yıllar önceki Aveanın halini hatırlattı bana. şöyle ki 10 dakika konuşmanın 2 kontör yapıldığı her nedense konuşmaların hep ilk üç beş dakikada kesildiği zamanları.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Fatura Gönderimi Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mart
  09:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Mart
  13:32

  Sayın Yetkili ,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş