03 Şubat 2014

Avea Simkart Arızası 30 Gündür Giderilemedi!

Aralığın sonu gibi Avea müşteri hizmetlerini arayarak "sim mesaj gönderdi" uyarısından şikayetçi oldum ve buradan bir ayarı kapattık 24 saate düzelir dediler. Düzelmedi, yine aradım (3 Ocak) size 3 gün içinde yeni sim kart yollanacak dediler.

3 gün geçtikten sonra Avea bayisine durmadan sormaya başladım. Gelmedi, yine aradım (14 ocak) bu defa 15 gün ulaşma süresi var ayın 18'inden sonra ara dediler. Ocak 26'da yine aradım. Hala ulaşmamış haklısınız dosya oluşturuyorum 48 saat içinde geri dönülecek dediler. 51. saat aradım daha 48 saat olmadı dediler.

Bugün 2 Şubat. 48 saat değil 144 saat geçti geri dönülmedi yine aradım yine dosya oluşturdular...
30 günde bir simkart gönderilemez mi?

Ali 65 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 03.02.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ali03 Şubat 2014

    Bugün öğlen sağolsun bir bayan aradı tam öğlen yemeğini yediğim sırada. 15 dk sonra görüşelim dedim. Tekrar arandığımı duymadım müşteri hizmetlerini ben geri aradım. Bayanın biri ücretsiz yeni simkart talebi yeniden oluşturulmuştur dedi ama 30 gündür neden beklediğimi sormama rağmen cevap vermedi. Avea bayisinde boş simkart olmasına rağmen ücretsiz vermiyor genel müdürlük bayiye sen sim kartı ver ben sana yeni bir tane yollarım demiyor. Her ay 35 lira fatura ödüyoruz ama 8 TL ye verilen bir kartı Aveanın hatasından dolayı ücretsiz almak için 10 defa aramak 1 aydan fazla beklemek normal bir süreç galiba. Bu arada genel müdürlükten simkart yollandığında isme yollanmıyor yani biri benden önce gidip simkart gelecekti geldi mi derse bana gelen simkartı da alabilir ben gene yeni sim kart gelene kadar beklemek zorunda kalabilirim.... Son durum gene simkart talebim oluşturuldu 15 gün içinde avea bayisine iletilecek ben bu süreçte gene avea bayisine durmadan gidip takip edeceğim eğer gelmezse 15 gün sonunda yine dosya oluşturtacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön