Avea Sim Kart Sorunu Var.

Burak A. |

Telefonumdaki sim kart en eskilerden üzerinde 'Aria' yazmakta. Anlamadığım bir sorun nedeniyle telefonum kartı göremiyor. Diğer operatörlerin kartında bir sıkıntı yok ancak Aria yazan kartım görünmüyor. Avea bayiine gittim yeni bir kart aldım fakat onuda görmedi. Aria yazılı kart 32 yeni aldığım kart 64 kb'tı. Bayiinin elinde 128 kb'lık kullanılmış bir kart vardı taktığımızda Avea kartlarını görür oldu. Bunun üzerine bayii çalışanı müşteri hizmetlerini arayarak 128 kb'lık kart istememi söyledi. Aradım istedim ancak ilki bunu yapamayacağını, ikincisi ise kayıt aldığını iki gün içerisinde dönüleceğini söyledi. Ancak hiçbir ses yok. Gerçekten de hayat değişti Avea'yla. Kimseyle konuşamaz oldum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Sim Kart Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  12:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Şubat
  11:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş